نحوه سفارش و فروش الیاف بتن

نحوه سفارش و فروش الیاف بتن

الیاف بتن

روابط عمومی مجموعه بازرگانی و فروش الیاف بتن جهت تسهیل امر فروش الیاف بتن توسط نمایندگان اقدام به مکانیزه نمودن پروسه فروش الیافهای بتنی نموده است .

از این پس نمایندگان فروش می توانند پس از استعلام قیمت انواع الیافهای بتن و اطلاع از میزان مصرف مشتری ، درخواست خود را ظرف دوازده ساعت از زمان سفارش مشتری به واحد فروش الیاف بتن مجموعه تحویل نمایند و نسبت به میزان درخواستی مشتری پس از اطلاع از زمان تحویل و تکمیل فرآیند فروش الیافهای بتن به سمع مشتری رسانده شود .

انتقال اطلاعات جهت سفارش الیافهای بتن از جمله الیاف فلزی بتن ، الیاف فولادی بتن ، الیاف شیشه بتن و …   توسط ایمیل مندرج در سایت و خط تلگرام مخصوص نمایندگان فروش الیاف بتن می باشد .

قیمت الیافها با توجه به میزان و مقدار سفارش مشتری و پس از اعتبار سنجی توسط نمایندگان و در صورت لزوم توسط واحد فروش به اطلاع نمایندگان محترم خواهد رسید .

نکته حائز اهمیت در پروسه فروش الیاف بتن در مقادیر بالا هماهنگی قیمت و اخذ آخرین قیمت برای عقد قرارداد فروش الیاف بتن با مشتری می باشد .

در صورتی که قبل از استعلام قیمت  از واحد فروش  به مشتری قیمت ارائه شود و سپس از مجموعه تولید و فروش الیاف بتن استعلام قیمت گرفته شود ، عدم تطابق قیمت ارائه شده هیچ ارتباطی به واحد فروش الیاف بتن نداشته و خسارت احتمالی عدم عقد قرارداد به علت کوتاهی و قصور در انجام پروژه فروش  از نماینده اخذ خواهد گردید .

برای اخذ اطلاعات بیشتر و اطلاع از آخرین قیمت با شماره تلفن مندرج در سایت یا از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید.

2 دیدگاه برای “نحوه سفارش و فروش الیاف بتن”

  1. با سلام . در صورتی که مقدار کم برای آزمایش بتن لازم داشته باشیم در اختیار قرار میدهید ؟ با تشکر .

  2. با سلام
    مقداری الیاف فولادی به طول3 میلی متر برای طرحی خاص نیاز دارم.
    ایا امکانش هست که برام فرستاده بشه؟
    ممنون میشم از جوابگویی شما.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + نوزده =