قیمت الیاف فولادی بتن

قیمت الیاف فولادی بتن

الیاف فولادی بتن

قیمت الیاف بتن طی فرآیند تولید و فرآوری آن مشخص می شود . الیاف فولادی بتن از انواع مفتول های فلزی تولید شده که پس از انجام مراحل آزمایشگاهی و ایجاد پوشش های مخصوص و فرم دهی به الیاف بتن به مرحله بسته بندی و ارائه به بازار مصرف می شود . هزینه های جاری در روند تولید الیاف فولادی بتن بسته به شرایط مختلف و میزان تولید در قیمت الیاف بتن نقش اساسی دارد .

با توجه به میزان مصرف بالای الیاف های بتن و بسته بندی های آن و هزینه انبارداری و ترانزیت می توان انتظار داشت قیمت الیاف دستخوش تغییرات مالی در روند تولید الیاف بتنی گردد .

این مجموعه با بررسی روش های کاهش قیمت الیاف فولادی بتن و به حداقل رساندن هزینه های جاری در روند تولید به مرحله ای از فروش دسترسی یافته که امکان تثبیت قیمت الیاف فولادی بتن را برای بازه زمانی طولانی داشته باشد .

با توجه به نوسانات ارز و قیمت مفتول های فلزی که خوراک خط تولید الیاف فلزی بتن می باشد می توان انتظار داشت ضریب افزایش قیمت کلی در بازار مصرف این مواد اولیه تاثیر مستقیمی روی آخرین قیمت الیاف بتن داشته باشد .

طبق سیاست کلی فروش الیافهای بتن در این مجموعه با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی غیر قابل پیش بینی و عدم تقابل با نوسانات ریالی خرید مفتول های فلزی که مواد اولیه تولید الیافهای بتنی می باشد در یک مرحله و به مقدار زیاد انجام می شود که سهم قابل توجهی در ثابت نگه داشتن قیمت الیاف فولادی بتن دارد . شایان ذکر است تکنولوژی مورد استفاده در تولید الیاف بتن با حذف بسیاری از مراحل تولید آن مساعدت قابل توجهی در کاهش قیمت الیاف بتن داشته است که روز به روز به بهبود روش های تولید پرداخته می شود .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =