فعالیت شرکت

فعالیت شرکت

هوالرزاق

مقدمه: با توجه به گستردگی استفاده از بتن و محصولات افزودنی بتن جهت استحکام بیشتر و عمر طولانی ترین استفاده از الیاف بتن در ساخت انواع سازه های بتنی نفوذ روزافزونی دارد.

در کشور ایران عمومیت کاربرد این نوع مصالح هنوز بصورت کامل مورد عنایت قرارنگرفته است ولی خوشبختانه با توجه به نفوذ انواع تکنولوژی های روز دنیا درصنایع بتن، این نوع محصولات به آرامی حضور خودر را در صنایع بتن نمایش می دهند. دستیابی به استحکام فوق العاده بتن و مقاومت بسیاربالا در برابر فشارهای خمشی و برشی و انعطاف پذیری بتن از جمله خواسته های مهندسان و پیمانکاران محترم می باشد. مقاوم سازی ساختمان توسط الیاف بتن در مقابل انواع فشارهای طبیعی و مصنوعی جزو ایده آل های هر سازه می باشد. با توجه به معظلات استفاده از آرماتورهای فلزی در بتن از جمله متغیر بودن قیمت آن در بازار مصرف و اکسیداسیون و هزینه حمل و نقل و نگهداری از آن، استفاده از الیاف بتن در ساختار سازه های بتنی و مقاوم سازی ساختمان جایگاه ویژه ای دارد و معرفی آن به صاحبان مشاغل در صنف ساختمان و صنایع بتن را مشتاقان می طلبد. بدیه یاست آزمایشات مختلف انجام شده روی انواع الیاف بتن نشان از مقاومت بیشتر الیاف بتن در تقابل با آرماتورهای فلزی (میلگرد) می باشد.همچنین گستردگی استفاده از الیاف بتن در انواع سازه ها تنوع استفاده از آن را بسیار بالا برده است.

محصولات این مجموعه تحت نظر آزمایشگاه های مختلف بتن مورد بررسی قرارگرفته و از هر حیث دارای کیفیت لازم برای استفاده در سازه های بتنی می باشد.

لازم است قبل از اتسفاده از هرنوع الیاف بتن، در آزمایشگاه همان ارگاه مورد تست و آزمایشات اولیه قرارگیرد و پس از آن نسبت به طرح اختلاط اقدام گردد.

هدف این مجموعه ایجاد نگرش صحیح و کامل استفاده ازالیاف بتن در صنایع بتنی می باشد. بنابراین از هر تلاشی برای رسیدن به نقطه اوج کیفیت  اقتصادی بود استفاده از آن فروگذار نخواهد بود.

با سپاس- مدیریت مجموعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *