فروش الیاف فولادی بتن به کارگاه بتن آماده

فروش الیاف فولادی بتن به کارگاه بتن آماده

الیاف فولادی بتن

مجموعه مهندسی بازرگانی الیاف بتن در نظر دارد جهت اعتلای فرهنگ استفاده از الیاف فولادی بتن با هدف مقاوم سازی بتن و کاهش هزینه های تولید بتن الیافی در اقدامی فراگیر با تمام کارگاه های تولید بتن آماده و مراکز ارائه و فروش الیاف بتن اقدام به فروش الیاف فولادی بتن به قیمت اقتصادی و حاشیه سود مناسب برای کارخانه های بتن آماده نماید .

استفاده از الیاف فولادی بتن باعث استحکام فوق العاده بتن گردیده و می تواند جایگزین بتن با آرماتور حرارتی گردد .

ارائه و فروش الیاف فولادی بتن به کارگاه های بتن آماده علاوه بر کاهش هزینه ارسال و تهیه الیاف بتن و انتقال به محل میکس بتن می تواند رضایت مندی مشتری را به دنبال داشته باشد و زمینه مناسب را جهت توسعه فرهنگ استفاده از الیاف فولادی بتن فراهم نماید .

کارشناسان این مجموعه در کنار عوامل اجرایی کارخانه بتن آماده برای رسیدن به بالاترین مقاومت و نتیجه مناسب از طرح اختلاط بتن الیافی امکان کار گروهی را فراهم آورده و یا طبق طرح اختلاط بتن الیافی اخذ شده از کارفرما ویا مهندسین مشاور نسبت به آماده سازی بتن الیافی مسلح به الیاف فولادی بتن اقدام نمایند .

علاوه بر استفاده از الیاف فولادی بتن می توان از سایر مکمل های بتن جهت رسیدن به مقاومت بالاتر بتن اقدام نمایند . فروش الیاف فولادی بتن به مراکز تهیه بتن آماده و ساخت بتن الیافی با تخفیف ویژه ارائه می شود و کلیه مشاورهای فنی و ارائه طرح اختلاط بتن الیافی مناسب هر پروژه به تولید کنندگان بتن الیافی و بتن آماده خواهد گردید .

پروسه فروش الیاف فولادی بتن با ثبت سفارش از دفتر فروش مجموعه بازرگانی الیاف بتن شروع شده و نهایتا به انتقال الیاف فولادی بتن به محل کارگاه آماده سازی بتن آماده منتهی می شود .

تولید کنندگان بتن آماده می توانند با هماهنگی دفتر فروش الیاف فولادی بتن از قیمت الیاف فولادی بتن اطلاع پیدا کرده و سپس با اعلام قیمت الیاف فولادی بتن به مشتری نسبت به خرید الیاف بتن به نیابت از طرف مشتری اقدام نموده و طبق طرح اختلاط بتن الیافی اخذ شده نسبت به تولید بتن الیافی اقدام نمایند و یا در روش عمومی خرید الیاف بتن از دفتر بازرگانی و فروش الیاف فولادی بتن راس با قیمت مصوب الیاف بتن وارد معامله با مشتری گردند .

بدیهی است کلیه مراحل فروش الیاف بتن تا مرحله اختلاط بتن الیافی با همراهی کارشناسان فنی این مجموعه امکانپذیر خواهد بود و تولید کنندگان بتن الیافی می توانند از تجربیات فنی و علمی که به صورت طبقه بندی شده در سیستم بایگانی این مجموعه موجود می باشند ، استفاده نمایند . در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی و اخذ عاملیت فروش الیاف فولادی بتن با واحد بازرگانی این مجموعه در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *