فروش الیاف بتن و قیمت الیاف بتن

فروش الیاف بتن و قیمت الیاف بتن

الیاف بتن

بازار مصرف الیاف بتن و فروش الیاف بتنی دستخوش تغییرات قیمت الیاف بتن در مرحله خروج از كارخانه تولید می باشد . هر چه مقدار ریالی و قیمت الیاف بتن هنگام ترخیص از كارخانه با رعایت استانداردهای تولید كمتر باشد قاعدتا سود بیشتری هنگام فروش الیاف های بتن عاید فروشندگان خواهد گردید .

سیاست فروش انواع الیاف بتنی در این مجموعه به صورتی پیش بینی و كنترل می شود كه قیمت الیاف از مرحله بارگیری درب كارخانه تا رسیدن به مقصد و انجام فروش الیاف بتن در یك طیف قابل كنترل و نظارت خاص و مستقیم قرار گیرد .

نمایندگان فروش كماكان در ارتباط با واحد بازرگانی و فروش الیاف بتن پس از اخذ قیمت می توانند نسبت به صدور فاكتور فروش الیاف بتن اقدام نمایند . و محصول مورد نظر را به مشتری تحویل فرمایند . مراتب كنترل و نظارتی روند فروش متناوبا توسط همكاران واحد بازرگانی و فروش الیافهای بتن كنترل شده و هر گونه گزارشی مبنی بر تخلف در فروش و دخالت در امور سایر نمایندگی ها منجر به فسخ قرارداد فروش الیاف بتن توسط نمایندگی متخلف خواهد گردید .

الیاف بتن

مواردی كه منجر به فسخ قرارداد فروش الیافهای بتن خواهد گردید اختصارا عبارتند از :

تخطی از قیمت فروش الياف بتن تعیین شده توسط واحد بازرگانی و فروش الياف بتن

دخالت در امور فروش الياف بتن توسط افراد غیر مرتبط و نمایندگی های سایر استانها

عدم ارائه فاكتور فروش و عدم درج قیمت در فاكتور های صادر شده

عدم ارسال رونوشت فاكتور فروش الیاف بتن به دفتر بازرگانی و فروش الیاف بتن

و سایر اموری كه به نحوی خارج از عرف و حدود اخلاق حرفه ای و شرعی و عرف باشد .

بدیهی است با توجه به سیاست فروش الیافهای بتن توسط این مجموعه پس از فسخ قرارداد فروش الیاف بتنی نمایندگی آن استان سریعا به شخص جایگزین كه دارای پرونده و رزومه كافی جهت فروش الیاف در بایگانی این مجموعه موجود می باشد ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *