عدم تطبيق قيمت الياف بتن در بازار

عدم تطبيق قيمت الياف بتن در بازار

الیاف بتن

پروسه تولید الیاف بتن برای استفاده در بتن الیافی با طرح اختلاط بتن الیافی مناسب پروسه ای پر هزینه و بسیار دقیق می باشد . بعضا مشاهده شده است سودجویان در حوزه فروش الیاف بتن با ارائه الیاف بتن نا مرغوب و ادعای استفاده بدون ایراد در بتن الیافی قیمت الیاف بتن را بسیار كمتر از قیمت الیاف بتن تولید شده توسط تولیدكنندگان با استاندارد و مطابق اصول فنی ارائه می نمایند .

باید در نظر داشت الیاف بتنی مورد استفاده در بتن الیافی با طرح اختلاط بتن الیافی كه توسط مهندسین مشاور و كارفرما به پیمانكار توصیه شده است دقیقا باید دارای استانداردها و دتایل خاص فنی و مطابق با تعاریف رفرنس مرجع باشد . در غیر اینصورت بتن مقاومت ویژه ای كه باید دارا باشد را نخواهد داشت .

بتن الیافی مسلح شده به الیافهای بتن را میتوان با تست فشار و خمش و برش تا حدود زیادی مقاومت سنجی نمود . این در حالی است كه انواع مفتول های برضش شده كه توسط دستگاه های بسیار ابتدایی برش داده می شوند را به افراد دارای اطلاعات ضعیف و ناكافی به عنوان الیاف های بتن برای مصارف بتن الیافی معرفی می نمایند . با آزمایش های صورت گرفته مشخص گردیده است كه این قبیل افراد معمولا مفتول های پر كربن را برش داده و بدون هیچ گونه كشش و عمل آوری بعنوان الیافهای بتن روانه بازار مصرف می نمایند .

كه با كمی تامل می توان دریافت الیاف بتن بدون كشش به هیچ عنوان نمی تواند مقاومت بتن الیافی را افزایش دهد . و در اولین فشارهای وارده به كامپوزیت بتن الیافی گسیخته خواهد شد . هنگام استعلام قیمت الیاف بتن و انجام معامله فروش الیاف بتن توجه و عنایت كافی به الیاف بتن مورد استفاده در بتن الیافی امری بدیهی و لازم الاجرا می باشد .

برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه و خرید انواع الیاف با مناسب ترین قیمت با شماره  04132849773  تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان این مجموعه نیز بهره مند شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *